دانلود رایگان کتاب پاهای کثیف | شل سیلور استاین

نام کتاب: پاهای کثیف

شاعر: شل سیلور استاین

تعداد صفحه: 21

حجم: 70 کیلوبایت

زندگینامه شل سیلور استاین

شلدون آلن سیلوراستاین‏ (Sheldon Alan Silverstein)، شاعر، نویسنده، کاریکاتوریست، آهنگ ساز و خواننده ی آمریکایی در 25 سپتامبر 1930 در شیکاگو به دنیا آمد و در دهم ماه می سال 1999، بر اثر حمله ی قلبی، در اتاق خوابش درگذشت. او یک دختر و یک پسر داشت: دخترش شوشانا در یازده سالگی از دنیا رفت. شوشانا درزبان عبری یعنی گل رز. سیلوراستاین کتاب نوری در اتاقک زیر شیروانی را به او تفدیم کرده است.

پدرش ناتان و مادرش هلن نام داشت و نام خودش شلدون آنی سیلوراستاین بود.  وی در سال ۱۹۵۰ در ارتش آمریکا به خدمت فرا خوانده شد و از همان زمان کار نقاشی کارتونی را برای برخی از مجلات مثل استریپس، استارس، پاسیفیک آغاز کرد.

سیلور استاین از کودکی استعداد ذاتی خاصی در نقاشی و نوشتن داشت. خودش بعدها در جایی می‌نویسد که این دو کار نقاشی و نوشتن تنها اموری بودند که وی در آنها موفق بود، معروفترین آثار سیلوراستاین آثاری است که او برای کودکان نوشته‌است. هر چند آثار وی در گروه سنی و مخاطب خاصی نمی‌گنجد و بسیاری از آثار او محبوبیت قابل توجهی در بین بزرگسالان دارد.

برای آگاهی بیشتر از زندگی و فعالیت های هنری شل سیلور استاین در مقدمه کتاب حاضر مطالب درخور توجهی نگاشته شده است.

 

/ 7 نظر / 312 بازدید
کاکتوس

[لبخند][لبخند][لبخند]

آیمان

گروه مهندسی پی سی سلام سایت روطراحی کردم یه سری بهش بزن ببین چجوریه؟ منتظرجوابتم؟

آیمان(گروه مهندسی پی سی)

سلام سروش -سایت روباهمکاری مهندس کیان طراحی کردم ولی سایت روباسامانه پی سی ثبت کردم که شامل دپارتمان(بخش ارسال کتاب،بخش نرم افزار،بخش فناوری اطلاعات،بخش پشتیبانی،بخش مدیریت)می باشد.

مهدي

سلام وقت به خير وب جالبي دارين موفق باشين [گل]

الهام

لینکتان کردم دوست عزیز موفق و موید باشید

حميد ثامري

اين ........ ها چيه اينجا نوشته ؟ سخن يك كور هنگام دست كشيدن روي رنده ........